Centrum Egzaminów zapewnia pełną obsługę audytów językowych.

Nasze egzaminy autorskie oraz uznane na świecie egzaminy certyfikujące, takie jak TOEIC, to gwarancja wiarygodnej weryfikacji znajomości języka obcego. Oferujemy sprawdzone rozwiązania, szczególnie przydatne przy rekrutacji nowych pracowników, czy też jako niezależne narzędzia audytowe w procesie nauczania języka obcego w firmie.
Autorski egzamin Ewaluacji Postępów Językowych (EPJ) z języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego (lub innych według potrzeb) dostępny na zamówienie dla klientów korporacyjnych i instytucjonalnych.
EPJ pozwala dokonać szczegółowej oceny wiadomości i umiejętności językowych równoznacznej z określeniem poziomu w ramach standardów Common European Framework. Egzamin ten bada umiejętności praktycznego posługiwania się językiem obcym w zakresie: gramatyki, słownictwa, czytania, pisania, mówienia.
Ogromną zaletą egzaminu EPJ jest to, że zdający nie deklaruje poziomu przed przystąpieniem do niego. To wynik egzaminu określa na jakim poziomie językowym znajduje się zdający. Forma pisemna i ustna pozwalają na ocenę kompetencji językowych z uwzględnieniem indywidualnych predyspozycji. Egzamin nie ogranicza się tylko do testu wyboru, umożliwiając także skonstruowanie pełniejszych wypowiedzi. Istnieje możliwość przeprowadzenia części pisemnej elektronicznie.
Jednocześnie egzamin stosowany jest jako efektywne narzędzie do monitorowania postępów językowych, gdyż spójnie i jednoznacznie określa progres niezależnie od miejsca i formy nauki języka obcego. Każdy kontakt z językiem obcym wpływa na wynik egzaminu.

Idea jest Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym ETS
ETS - Educational Testing Service, to największa, niezależna organizacja non-profit, zajmująca się badaniami w dziedzinie edukacji i tworzeniem systemów oceny. Główna siedziba ETS mieści się w Princeton w Stanach Zjednoczonych. Od swojego powstania w 1947 roku, ETS jest liderem w badaniach edukacyjnych i udostępnianiu obiektywnych i rzetelnych systemów oceny dla klientów indywidualnych, instytucjonalnych i korporacyjnych na całym świecie.
W naszym ośrodku egzaminacyjnym możecie Państwo:

  • zarejestrować się na egzamin TOElC, TFI™, TOEIC* Bridge, TOEFL® Junior™, WiDaF* lub WiDaF Basic®
  • przygotować się do egzaminów ETS, zarówno do TOElC, TOElC Bridge™ i TOEFL* jak i do egzaminów z języka francuskiego (TFI™) oraz niemieckiego (WiDaF*)
  • zarejestrować się na egzamin TOEFL*,
  • zdać egzamin TOElC w zamkniętych sesjach egzaminacyjnych organizowanych przez nasz ośrodek lub zdać egzamin w dowolnie wybranym terminie, na żądanie
  • zakupić podręczniki przygotowujące do egzaminów TOElC* i TOEFL*
  • przygotować się do egzaminu TOEFL, wykorzystując podręczniki lub egzamin próbny TPO (TOEFL Practice Online) - pełny, autentyczny egzamin TOEFL, dostępny online na każdym komputerze wyposażonym w słuchawki i mikrofon oraz z dostępem do Internetu

Certyfikat TOEIC* został stworzony w odpowiedzi na zapotrzebowanie świata biznesu na rzetelny i obiektywny test znajomości języka angielskiego w kontekście pracy w międzynarodowym środowisku. TOEIC* jest zatem egzaminem skupionym na testowaniu biegłości posługiwania się językiem w biurze, podczas spotkań, negocjacji czy podróży służbowych.
Rocznie, do egzaminu podchodzi ponad 7 000 000 kandydatów na całym świecie. Uznawany jest przez ponad 14 000 firm, korporacji i organizacji.
Egzamin ten jest przeznaczony dla osób, dla których język angielski nie jest językiem ojczystym, zapewnia precyzyjny pomiar umiejętności językowych, w zakresie rozumienia ze słuchu, czytania oraz gramatyki.
TOEIC® jest obecnie najbardziej popularnym egzaminem na świecie, wybieranym przez menedżerów ds. zarządzania zasobami ludzkimi, specjalistów ds. rekrutacji, uczelnie państwowe oraz prywatne, administrację państwową oraz klientów indywidualnych.

 Organizujemy grupowe i indywidualne sesje egzaminacyjne w dogodnym dla Klienta terminie i miejscu. Nasza oferta standardowo obejmuje języki angielski i niemiecki, jednak na zamówienie dopasujemy lub zaprojektujemy egzaminy według potrzeb Klienta.


„Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Centrum Językowym IDEA Sp. z o.o. Uważamy, że jest to kompetentna i godna polecenia firma".
Gestamp Polska Sp. z o.o.

Pytania? Napisz do nas! kontakt@idea-polska.com

Partnerzy