Tłumaczenia
Szybko i kompleksowo

Centrum Tłumaczeń zapewnia pełną obsługę w zakresie tłumaczeń.

Tłumaczymy niemal w każdej kombinacji językowej – z języka polskiego na obcy, obcego na polski oraz z języka obcego na obcy. Bardzo bogate doświadczenie zgromadzone w toku współpracy z dziesiątkami firm i instytucji oraz stała współpraca z grupą ponad 300 wykwalifikowanych tłumaczy sprawiają, że jako nieliczni możemy zapewnić kompleksową obsługę w bardzo szerokim spektrum specjalizacji. Stosowane systemy, narzędzia wspomagające kontrolę i ocenę jakości oraz procesy organizacyjne pozwalają nam w krótkim czasie realizować najbardziej wymagające zlecenia.

Zdobyte doświadczenie potwierdzone opiniami Klientów to najlepsze dowody profesjonalizmu naszych usług. Stale współpracuje z nami ponad 100 firm i instytucji, dla których przetłumaczyliśmy już ponad 500 000 stron oraz wykonaliśmy ponad 15 000 godzin tłumaczeń ustnych.

Tłumaczenia pisemne - najwyższej jakości tłumaczenia pisemne, również przysięgłe w wielu dziedzinach i językach, nawet tak rzadkich jak arabski czy chiński.

Idea to doświadczony partner w tłumaczeniach:

 • Umów
 • Raportów finansowych
 • Dokumentacji technicznej
 • Dokumentów statusowych
 • Tłumaczenia dla kancelarii prawnych
 • Tłumaczeń medycznych
 • Katalogów
 • Instrukcji obsługi
 • Dokumentacji przetargowych
  I wielu innych…


Tłumaczenia ustne - profesjonalne tłumaczenia konferencji, spotkań biznesowych, szkoleń, jak również ceremonii ślubnych czy rozpraw sądowych. W razie potrzeby zapewnimy pełną obsługę, obejmującą między innymi zapewnienie sprzętu do tłumaczeń symultanicznych.

Świadczymy także usługi lokalizacji, czyli przystosowania materiałów (strona WWW, materiały reklamowe, oprogramowanie komputerowe) do danego języka.

„Centrum Językowe IDEA jest firmą godną zaufania i polecenia każdemu przedsiębiorstwu, któremu zależy na szybkiej i skutecznej komunikacji."

Pudliszki HJ Heinz

„Dzięki doskonałej współpracy z Państwem mogliśmy wspólnie przyczynić się do sukcesu konferencji COP14. (...) Wspólnie udowodniliśmy, że Polska jest przygotowana na organizację wielkich wydarzeń o randze międzynarodowej”

Międzynarodowe Targi Poznańskie

 

Darmowa wycena? Napisz do nas! tlumaczenia@idea-polska.com

Partnerzy