Kursy językowe B2B
dopasowane do najbardziej wymagających potrzeb

W naszej ofercie można znaleźć najwyższej jakości szkolenia językowe dla firm, instytucji.

Naszymi mocnymi stronami są indywidualne podejście do potrzeb naszych Klientów oraz wieloletnie doświadczenie we współpracy z firmami i instytucjami, potwierdzone licznymi referencjami.

Dopasowujemy się do potrzeb Klienta pod względem terminów, intensywności, programów i dostępnych języków. Nasze doświadczenie? – ponad 250 firm i instytucji, ponad 15 000 uczestników, ponad 1 500 000 godzin szkoleniowych. Liczne referencje od zadowolonych Klientów i stałe, odnawiane umowy współpracy. To wszystko daje pewność najwyższej jakości usług.

Z naszej niezwykle elastycznej i szerokiej oferty może skorzystać każdy, szczególnie, gdy w krótkim czasie ma potrzebę podniesienia i udokumentowania swoich umiejętności językowych dla konkretnych celów zawodowych czy biznesowych.

Lektorzy są elastyczni i otwarci na propozycje płynące od uczestników kursów, dzięki czemu program jest zawsze uszyty na marę potrzeb naszych pracowników.

Lisner

„... polecam tę firmę jako odpowiedzialnego, profesjonalnego i godnego zaufania partnera w zakresie prowadzenia szkoleń.

Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim

 

Pytania? Napisz do nas! kursy@idea-polska.com

Partnerzy